logo    RE-ING CZ s.r.o.   Stavební firma Písek  Písek , tel 723 158 299 

Stavební firma RE-ING CZ s.r.o. vznikla v roce 1998. Její odbornou činností je realizace staveb a inženýrská činnost. Firma RE-ING CZ s.r.o. zajišťuje jak komplexní služby ve stavebnictví, tak i provádění pouze jednotlivých profesních prací.
Odborné předpoklady jsou získány dlouholetou stavební činností u Pozemních staveb České Budějovice, Písek a Povostavu Písek s.r.o., a v neposlední řadě i na základě udělení státní autorizace ČKAIT. Zkušenosti jsou dále získány z vedení náročných staveb na území ČR i v zahraničí.


Kvalita
RE-ING CZ s.r.o. má pro provádění pozemních a průmyslových staveb včetně jejich rekonstrukcí zaveden a udržován systém jakosti odpovídající požadavků ČSN EN ISO 9001:2001.


Počet pracovníků firmy
Firma zajišťuje práce svými pracovníky a subdodavateli, fyzickými či právnickými subjekty. Zaměstnáváme 15 vlastních zaměstnanců a pracuje pro nás až 50 pracovníků. Technické řízení staveb zajišťují 3 technici v oboru stavebnictví

Firma se přestěhovala do Smrkovic

 Za Humny 231 

Firma se umístila v  TOP 10 za nejlepší panelák roku 2010 za Revitalizaci PD v Milevsku 1344 a 1345 pro SBD Milevsko


 


Našim cílem je spokojenost investora

Zateplení Písek , zateplení v Písku , zateplování fasád , zateplení fasády , stavební firma Písek , firma z Písku , rekonstrukce Písek , oprava domu , hrubá stavba , dům písek , stavba domu , savba domu , Heluz , Pototherm , fasády , fasáda levná firma v Písku , Zateplení Písek , zateplení v Písku , zateplování fasád , zateplení fasády , stavební firma Písek , firma z Písku , rekonstrukce Písek , oprava domu , hrubá stavba , dům písek , stavba domu , savba domu , Heluz , Pototherm , fasády , fasáda levná firma v Písku ,Zateplení Písek , zateplení v Písku , zateplování fasád , zateplení fasády , stavební firma Písek , firma z Písku , rekonstrukce Písek , oprava domu , hrubá stavba , dům písek , stavba domu , savba domu , Heluz , Pototherm , fasády , fasáda levná firma v Písku ,Zateplení Písek , zateplení v Písku , zateplování fasád , zateplení fasády , stavební firma Písek , firma z Písku , rekonstrukce Písek , oprava domu , hrubá stavba , dům písek , stavba domu , savba domu , Heluz , Pototherm , fasády , fasáda levná firma v Písku ,

MGU5ODN